Ylo7uzxhqwmev0myzwrr

Cesta k vnitřní harmonii

Každý člověk by chtěl být v životě spokojený a šťastný, ať už sám nebo ve vztahu partnerském, přátelském či v rodině. Může být takový…

Vždycky ovšem jsou nějaké překážky, proč nemůže spokojený a šťastný být. Tou hlavní překážkou je jáství – ego! I když moc chceme, jsme dostatečně líní na to, abychom se snažili toho dosáhnout a také obvykle nevíme, jak na to a tak většina lidí rezignuje, je to pro ně pohodlnější. Určitě znáte takové věty, jako: budu spokojený, až se mi toto povede.. Budu šťastný, až se stane toto… Takhle to nefunguje..to „až“ je právě to ego, které nám brání najít to, co již dávno máme v sobě – štěstí a spokojenost. Je tedy nejprve třeba dobře poznat sama sebe.

Také se Vám stává,

 • že vás někdo bezdůvodně napadne?
 • že se vám opakovaně hroutí vztahy?
 • že potkáváte nepříjemné lidi?
 • že nemáte v pořádku rodinné vztahy?
 • že dovolíte ostatním, aby vám ubližovali?
 • že o sobě pochybujete?
 • že máte pocity méněcennosti?
 • že se neumíte zastat sami sebe?

Je jedním z vesmírných zákonů, že podobné přitahuje podobné a stejné stejné. Dejte sbohem negativním myšlenkám a strachům, které brzdí váš osobní rozvoj, hojnost a štěstí.

6 chyb, kterých většina lidí dopouští:

 • neváží si ostatních lidí a jejich práce, je to důvod proto, že si nemohou vážit ani sama sebe
 • nemají správně nastavený hodnotový žebříček
 • nosí masky, nejsou sami sebou, předstírají
 • vidí chyby na druhých, ovšem jsou to chyby jejich vlastní, jen jim ostatní nastavují zrcadlo…
 • berou si věci osobně
 • jsou často nespokojení – se situací, se svým okolím, se sebou samým..

Jak si to vyložit? Dovolíte, aby vám ostatní ubližovali, protože tím, že nemáte rádi sami sebe, ubližujete si sami a tím přitahujete k sobě lidi, kteří vám také ubližují. S tím souvisí i neschopnost ocenit sama sebe, být si vědomi své vlastní hodnoty, což se odráží nejen v zaměstnání, ale i v mezilidských vztazích.

Při jakékoliv činnosti – pracovní i soukromé - je třeba vždy pro sebe analyzovat, zda to, co děláme, děláme pro všeobecné blaho, zda někomu, třeba i nevědomě neubližujeme. V hodnotovém žebříčku je na prvním místě zákon lásky – tedy především laskavost k sobě i druhým, na druhém místě je svoboda, v jakýchkoliv vztazích hlavně tolerance – k sobě i druhým.

Jak často jste si říkali: abych byl/a oblíbený/á, musím se přizpůsobit vnímání ostatních, budu takovým/takovou, jakou mne chtějí mít… „Masku“ ovšem nejsme schopni nosit déle, než nejvýše tři roky, dá to hodně práce a úsilí si ji udržet. Ve vztazích se to projevuje tak, že se zamilujete a odmítáte vidět „skutečného“partnera, chcete vidět to, jak si ho sami představujete. A partner se ochotně přizpůsobí vašemu způsobu vidění. Nastane chvíli, kdy už nebudeme ochotni masku nosit, budeme unaveni cokoliv předstírat. A pak se jen divíme, koho to vlastně máme vedle sebe! Předstíráme-li někoho, kým nejsme, přitahujeme k sobě vlastně i lidi, kteří k nám nepatří. Proto je velmi důležité být sami sebou, abychom potkávali jen ty lidi, které ve svém životě potřebujeme a chceme. Teprve takový vztah, založený na podstatě svých bytostí, má šanci na úspěch.

Často se stává, že se nám na druhých lidech něco nelíbí. Vždy je třeba pamatovat na to, že to jsou jen naše vlastní chyby, co se odrážejí v zrcadle. Když své vlastní emoce, chyby, správně zpracujeme, už nám na druhých nebudou vadit, staneme se tolerantnějšími. Také je možné, že druzí lidé přestanou v kontaktu s námi činnost, která nám vadila, vykonávat, protože už to pro svou zkušenost nepotřebujeme.

Je dobré si vždy analyzovat, co se v reakcích druhých lidí odráží. Většinou jsou to jejich vlastní problémy, nemají tedy s námi nic společného a nemůže nás jakéhokoliv konání urazit či ponížit..

Nespokojenost je váš problém. Zkuste se na všechny problémy podívat z jiného úhlu pohledu. Pokud s tím problémem nemůžete nic dělat, nemůžete nic změnit, není to ve vašich silách, není to váš problém. Pokud něco změnit můžete, tak se do toho dejte a problém už není. Radujte se z maličkostí, ty tvoří spokojenou složku vašeho života.

I vy se dopouštíte podobných chyb?

Co Vám mohu nabídnout?

Nabízím Vám techniky, pomocí kterých se zbavíte negativních myšlenek, emocí, zlepší se Vám mezilidské vztahy, lépe budete zvládat stres, zbavíte se strachů, každodenní věci získají zcela jiný význam, získáte nadhled, otevřou se Vám nové obzory, budete efektivnější ve všech oblastech Vašeho konání a zlepší se Vaše intuice, což je velmi přínosné opět ve všech oblastech Vašeho konání.

Po stránce fyzické se Vám zlepší pleť, metabolismus, budete se cítit plni sil…

Nabízím vám v jednotlivých kurzech jednoduché metody, které jsou osvědčené 25 lety praxe mé a mých žáků. I když jednoduché, jsou tyto metody velmi účinné. Pokud cvičení budete provádět pravidelně a poctivě, za krátkou dobu už si všimnete pozitivních změn ve svém chování i myšlení. Je to cesta k tomu, stát se svobodným člověkem!

V kurzu se naučíte a rozvinete

 • základy meditace, relaxace
 • práci s myšlenkami
 • schopnost odpuštění
 • očistu fyzickou i energetická
 • práce s emocemi
 • práce se strachy
 • příčiny úrazů a nemocí
 • posílení čaker
 • mistrovské meditace
 • Bonus – zasvěcení do různých vysokovibračních energií (KOSO RAYS)
 • Bonus – 30 minut osobního pohovoru
 • PDF ke stažení aby se vám lépe pracovalo


V každém kurzu máte možnost jako bonus obdržet dálkové zasvěcení do určitých energií.

Co to vůbec zasvěcení je?
Zasvěcení je otevření se vesmírným energiím, které vám pomohou učinit potřebné změny ve vnímání sebe sama i svého okolí. Pomohou vám také při zpracování nabízených témat.


Několik slov o mně:

Už jako dítě jsem praktikovala duchovní techniky – meditaci, levitaci.. Po velmi dlouhé temné noci duše, trvající celkem 20 let, jsem se opět vrátila k duchovní práci. Od mého druhého probuzení už uplynulo téměř 28 let. Po celou dobu jsem hodně zpracovávala své „záležitosti a osobní překážky“, které mi bránily být sama sebou a vnitřně svobodná, zdokonalovala techniky během své praxe učitele a léčitele a posledních 20 let jsem se věnovala i svým žákům nejen v rámci kurzů reiki, ale i jako terapeut. Jsem velmistr reiki a mistr mnoha dalších energetických systémů.


Your Instructor


Eva Melzerová
Eva Melzerová

Už jako dítě jsem praktikovala duchovní techniky – meditaci, levitaci.. Po velmi dlouhé temné noci duše, trvající celkem 20 let, jsem se opět vrátila k duchovní práci.
Od mého druhého probuzení už uplynulo téměř 28 let, kdy jsem hodně pracovala na zdokonalení sama sebe a posledních 20 let jsem se věnovala i svým žákům nejen v rámci kurzů reiki, ale i jako terapeut.
Jsem velmistr reiki a mistr mnoha dalších energetických systémů.

Nabízím vám jednoduché metody, které jsou osvědčené 25 lety praxe mé a mých žáků. I když jednoduché, jsou tyto metody velmi účinné.
Pokud cvičení budete provádět pravidelně a poctivě, za krátkou dobu už si všimnete pozitivních změn ve svém chování i myšlení. Je to cesta k tomu, stát se svobodným člověkem!


Get started now!