Votbjdvetqcijhnl8fma

První kroky k vnitřní svobodě

Dejte sbohem negativním myšlenkám a strachům a nalad'te svou mysl na pozitivní vlnu!

Každý člověk by chtěl být v životě spokojený a šťastný, ať už sám nebo ve vztahu partnerském, přátelském či v rodině. Může být takový…

Vždycky ovšem jsou nějaké překážky, proč nemůže spokojený a šťastný být. Tou hlavní překážkou je jáství – ego, naše mysl! I když moc chceme, jsme dostatečně líní na to, abychom se snažili toho dosáhnout a také obvykle nevíme, jak na to a tak většina lidí rezignuje, je to pro ně pohodlnější. Určitě znáte takové věty, jako: budu spokojený, až se mi toto povede.. Budu šťastný, až se stane toto… Takhle to nefunguje..to „až“ je právě to ego, naše mysl, která nám brání najít to, co již dávno máme v sobě – štěstí a spokojenost. Je tedy nejprve třeba dobře poznat sama sebe.

Také se Vám stává,

  • že vás někdo bezdůvodně napadne?
  • že se vám opakovaně hroutí vztahy?
  • že potkáváte nepříjemné lidi?
  • že nemáte v pořádku rodinné i jiné vztahy?
  • že dovolíte ostatním, aby vám ubližovali?
  • že o sobě pochybujete?
  • že máte pocity méněcennosti?
  • že se neumíte zastat sami sebe?

Je jedním z vesmírných zákonů, že podobné přitahuje podobné a stejné stejné. Dejte sbohem negativním myšlenkám a strachům, které brzdí váš osobní rozvoj, hojnost a štěstí.

Tento ZDARMA MINIKURZ součástí Online Kurzu (který bude spuštěn co nevidět!) a je určený pro všechny, kteří chtějí začít na sobě pracovat jednoduchými, ale velice účinnými metodami!


Co Vám mohu nabídnout?

Nabízím Vám techniky, pomocí kterých se zbavíte negativních myšlenek, emocí, zlepší se Vám mezilidské vztahy, lépe budete zvládat stres, zbavíte se strachů, každodenní věci získají zcela jiný význam, získáte nadhled, otevřou se Vám nové obzory, budete efektivnější ve všech oblastech Vašeho konání a zlepší se Vaše intuice, což je velmi přínosné opět ve všech oblastech Vašeho konání.

Po stránce fyzické se Vám zlepší pleť, metabolismus, budete se cítit plni sil…

Nabízím vám v jednotlivých kurzech jednoduché metody, které jsou osvědčené 25 lety praxe mé a mých žáků. I když jednoduché, jsou tyto metody velmi účinné. Pokud cvičení budete provádět pravidelně a poctivě, za krátkou dobu už si všimnete pozitivních změn ve svém chování i myšlení. Je to cesta k tomu, stát se svobodným člověkem!

Využijte tohoto MINIKURZU ZDARMA a přesvědčte se sami, že nepotřebujeme složité postupy, abychom se konečně stali svobodnými bytostmi.


Your Instructor


Eva Melzerová
Eva Melzerová

Už jako dítě jsem praktikovala duchovní techniky – meditaci, levitaci.. Po velmi dlouhé temné noci duše, trvající celkem 20 let, jsem se opět vrátila k duchovní práci.
Od mého druhého probuzení už uplynulo téměř 28 let, kdy jsem hodně pracovala na zdokonalení sama sebe a posledních 20 let jsem se věnovala i svým žákům nejen v rámci kurzů reiki, ale i jako terapeut.
Jsem velmistr reiki a mistr mnoha dalších energetických systémů.

Nabízím vám jednoduché metody, které jsou osvědčené 25 lety praxe mé a mých žáků. I když jednoduché, jsou tyto metody velmi účinné.
Pokud cvičení budete provádět pravidelně a poctivě, za krátkou dobu už si všimnete pozitivních změn ve svém chování i myšlení. Je to cesta k tomu, stát se svobodným člověkem!


Get started now!